З любовю, Вінсент (16+)

З любовю, Вінсент (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «З любовю, Вінсент» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ван Гог. С любовью, Винсент / Loving Vincent

Події розгортаються у Франції через рік після таємничої смерті Вінсента Ван Гога. Двоє детективів – батько та син, які за життя позували художнику, беруться розслідувати його загибель.

Унікальна біографічна драма «З любов'ю, Вінсент» є першим у світі мультфільмом, повністю намальованим масляними фарбами. Стрічка стане одинадцятою, присвяченою великому художнику. Складно перебільшити вплив його робіт на розвиток живопису у 20 столітті. Вінсент Ван Гог створював картини у характерній, притаманній лише йому манері та кольоровій гамі. Автором стрічки є польська режисерка Дорота Кобела у співпраці з Х’ю Уелшманом. Над відеорядом працювали 115 художників, які разом написали 62450 картин маслом у впізнаваній техніці Ван Гога. Під час перегляду можна буде помітити 94 роботи самого художника, інтегровані у сценарій. Прем’єрний показ мультфільму відбувся у червні 2017 року на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі. Стрічка завоювала приз глядачів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія, Польща
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія, анімація
В головних ролях
Дуглас Бут, Холлі Ерл, Кріс О’Дауд, Джон Сешнс, Хелен Маккрорі
Режисер
Дорота Кобела, Х'ю Велчман
Сценарій
Дорота Кобела, Х'ю Велчман
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16+