Кохання у великому місті 3

Кохання у великому місті 3 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання у великому місті 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь в большом городе 3 /

Романтична комедія «Кохання в великому місті 3» розповість нам про те, як складається життя у безтурботної трійці – Артема (Олексій Чадов), Ігоря (Володимир Зеленський) та «Сауни» (Вілле Хаапасало). Пройшло декілька років і тепер Артем та Ігор виховують синів, а у «Сауни» народилися дівчатка-близнята. І ось настав момент, коли їм доведеться у повній мірі відчути відповідальність батьківства. Дружини летять на заслужений відпочинок, а молоді татусі змушені будуть взяти на себе всі клопоти по догляду за малечею. Зустрівши старого приятеля святого Валентина (Филип Кіркоров), хлопці озвучують мрії про те, як було б чудово, аби діти одразу стали дорослими.

Комедію «Кохання у великому місті 3», як і дві попередні, Марюс Вайсберг зняв у тандемі з американцем Девідом Додсоном. Аби відтворити атмосферу вестернів, більшу частину зйомок проводили на території Невади. А на роль коханої святого Валентина запросили Шерон Стоун, для якої фільм став першим досвідом роботи для російського кінематографа. Окрім повнометражної стрічки, на основі відзнятого матеріалу творці готують також 8-серійний телесеріал.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Олексій Чадов, Володимир Зеленський, Світлана Ходченкова, Віра Брєжньєва, Вилле Хаапасало, Анастасія Задорожна
Режисер
Марюс Вайсберг, Девід Додсон
Сценарій
Андрій Яковлев, Михайло Савін, Юрій Костюк
Прокат
З 26 грудня 2013
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
14 років