Люсі

Люсі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Люсі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Люси / Lucy

Головна героїня фільму «Люсі» – дівчина (Скарлетт Йоханссон), змушена працювати наркокур’єром. Одного разу в її тіло потрапляє невідома речовина, капсули з якою вона змушена на собі перевозити. Величезна доза наркотику перетворює Люсі на людину із надзвичайними здібностями. Вона не відчуває болю, будь-яку інформацію і у будь-якому об’ємі запам’ятовує миттєво, а також може переміщувати предмети не торкаючись їх. Тепер вона – ще вчора просто сексапільна білявка – досконала істота, ідеальна машина для вбивства.

Фантастичний фільм про дівчину, яка набуває надприродних здібностей – дітище француза Люка Бессона. Від одночасно виступив режисером, сценаристом та спів продюсером картини. Зйомки проходили у Парижі та Тайбії. У столиці Тайваню Бессон постійно скаржився на папарацці, що заважали роботі. За свідченням колег іменитого режисера та сценариста, ніколи раніше він не використовував таку кількість спец ефектів у своїх картинах.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, фантастика
В головних ролях
Скарлет Йоханссон, Морган Фріман, Аналі Тіптон, Амр Вакід, Чхве Мін Сік
Режисер
Люк Бессон
Сценарій
Люк Бессон
Прокат
З 21 серпня 2014 по 29 жовтня 2014
Прокат у Ялті
З 11.09.2014
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16 років