Паранормальний обмін (16+)

Паранормальний обмін (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Паранормальний обмін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тело налево / Lun dans lautre

Жили собі дві подружні пари – П’єр (Стефан Де Гродт) та Еймі і Ерік та Пенелопа (Луиз Бургуан). Їх поєднували роки безхмарної дружби. Аж поки П’єр та Пенелопа не стали коханцями. Картаючись докорами совісті та не бажаючи кардинальних змін у своєму житті, вони вирішують припинити стосунки. Після ночі, яка мала стати останньою в їхньому романі, П’єр та Пенелопа прокидаються у тілі один одного. Тепер аби зберегти таємницю своїх стосунків обоє мають поводитися природно – суворий та дещо цинічний П’єр має стати ніжною дружиною своєму другу Еріку. А витончена Пенелопа з не притаманною їй твердістю мусить вирішувати щось на роботі П’єра.

Комедію «Паранормальний обмін» зняв французький режисер Бруно Шиш. Разом з Ніколя Мерсьє та Фабрісом Роже-Лаканом він написав сценарій. Ідея фільму прийшла до нього завдяки друзям. Дві подружні пари, попри довгі роки дружби, мали такі самі приховані стосунки. Стрічка «Чумова п’ятниця» надихнула зняти комедію саме в цьому ключі.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Стефан Де Гродт, Луїз Бургуан, Ор Атіка, Джинні Вотсон
Режисер
Бруно Шиш
Сценарій
Бруно Шиш, Фабріс Роже-Лакан
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16+