Життя Кабачка

Життя Кабачка (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Життя Кабачка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жизнь Кабачка / Ma vie de Courgette

Коли у 9-річного Ікара померла мама, його поселили в дитячий будинок. Хлопчик просив щоб всі називали його Кабачком, саме таке миле прізвисько дала йому мама. У всіх дітей, які оточують хлопчика, не менш трагічні історії. Але якими б жахливими вони не були, діти заново вчаться довіряти людям і любити.

Мультфільм спільного виробництва Франції та Швейцарії «Життя Кабачка» розрахований на підліткову аудиторію. Незважаючи на всю серйозність тем, що піднімаються, а це – смерть, алкоголізм, секс – атмосфера картини дуже добра і легка. На прикладі дітей, які потрапили в складні ситуації, показано як і чому потрібно цінувати життя. Прем'єра мультфільму відбулася на Каннському кінофестивалі. Пізніше здобув дві премії «Сезар» за кращий повнометражний анімаційний фільм та кращий адаптований сценарій, а також номінований на премію «Оскар» як кращий анімаційний фільм. Для режисера і сценариста Клода Барраса це дебютна робота на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2016
Країна
Швейцарія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
анiмацiйний фiльм
В головних ролях
-
Режисер
Клод Баррас
Сценарій
Селін Ск'ямма, Клод Баррас
Прокат
З 22 червня 2017, орієнтовно по 28 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
66 хв.
Вікові обмеження
16+