Мачете вбиває

Мачете вбиває (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мачете вбиває» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мачете убивает / Machete Kills

Дії картини "Мачете вбиває" розгортаються у Мексиці. Уряд Сполучених штатів втомився від розгулу злочинності у регіоні. Мексиканських мафіозі, що вкрай знахабніли, не в силах поставити на місце жоден спецагент і кожного разу, відправляючи своїх бійців на завдання по знищенню мексиканської мафії, американці так і не дочекались результатів. Таке складне завдання по силам лише одній людині - харизматичному Мачете (Денні Трехо), жорстокому, безжалісному до недоброзичливців та такому, що не відчуває болю.

Картина "Мачете вбиває" знята у коронному стилі режисера Роберта Родрігеса ("Мачете", "Місто гріхів", "Від заходу до сходу", "Чотири кімнати", "Вбити Білла 2"). Фільм продовжує історію брутального та цинічного мексиканця, який безжалісно вбиває супротивників. Для актора Денні Трехо ця роль стала третьою в кар'єрі, де його героя звати Мачете. Загалом же акторський склад тішить глядача своєю різноманітністю та неординарністю. Так, Леді Гага вперше знялася у повнометражному фільмі, Мелу Гібсону перший раз за життя дісталась роль поганого хлопця, а Чарлі Шин єдиний раз за свою майже 40-річну кар'єру вказаний в титрах під власним іменем Карлос Естевез.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Росія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Денні Трехо, Мішель Родрігес, Софія Вергара, Ембер Херд, Леді Гага, Антоніо Бандерас, Карлос Естевез
Режисер
Роберт Родрігес
Сценарій
Кайл Уорд, Роберт Родрігес, Марсель Родрігес
Прокат
З 31 жовтня 2013
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16 років