Мадам Боварі

Мадам Боварі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мадам Боварі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Госпожа Бовари / Madame Bovary

Головна героїня драми – Емма Боварі (Міа Васіковська). Вона вийшла заміж за закоханого в неї лікаря Шарля, але незабаром розчарувалася в шлюбі. Ані народження дитини, ані переїзди на її прохання в інше місто не допомогли повернути радість життя. Спроби втекти від сірості провінційного життя призводять до численних зрад чоловікові. У гонитві за гарним вбранням Емма вплутується у борги, виплатити які не в змозі. Проблеми, викликані її таємним життям, наростають як снігова лавина.

Уперше цю історію перенесли на екран у 1933 році. Драма «Мадам Боварі» – це нова екранізація однойменного твору Гюстава Флобера, який вважається одним із кращих романів усіх часів. Режисером постановки і співавтором сценарію стала француженка Софі Бартез. Це другий її повнометражний фільм. Дебютною роботою Бартез була короткометражка «Українське весілля» про молодят із Франції, які вирішили провести медовий місяць в Україні.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма
В головних ролях
Езра Міллер, Міа Васіковська, Лаура Кармайкл, Пол Джаматті, Ріс Іванс, Логан Маршалл-Грін
Режисер
Софі Бартез
Сценарій
Софі Бартез, Феліпе Маріно
Прокат
З 07 травня 2015
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
- років