Мадам (12+)

Мадам (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мадам» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Madame

Події розгортаються у Парижі. Заможне подружжя влаштовує звану вечерю, куди запрошені найвпливовіші люди країни. Навіть мер Лондона має завітати. Але у день свята господиня розуміє, що за стіл має сісти 13 осіб. Не найвдаліше число, особливо якщо вірити усім забобонам. Тож долучитися до вечері запрошують Марію (Россі де Пальма) – служницю, що ніколи і не мріяла побувати на подібному заході у якості гості. Марія з усіх сил намагається дотримуватись настанов своїх роботодавців, проте її легкість, невимушеність та гумор не лишаються не поміченими. У неї без тями закохується один із гостей.

Французька комедія «Мадам» своїм сюжетом нагадує казку про Попелюшку. Втілити на екрані просту, але актуальну в усі часи історію взялася Аманда Штерс. Вона сама написала сценарій та зайнялася режисурою. Зйомки картини повністю проходили в Парижі влітку 2016 року і тривали 6 тижнів. Головна роль дісталась 52-річній італійці Россі де Пальма.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Харві Кейтель, Тоні Коллетт, Россі де Пальма, Майкл Смайлі, Жозефін де ла Буме
Режисер
Аманда Штерс
Сценарій
Аманда Штерс
Прокат
З 14 вересня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
12+