Урок магії (0+)

Урок магії (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Урок магії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Урок магии / Урок магії

Фільм розповідає про пригоди чотирьох дотепних друзів-школярів, кожен з яких має свій талант. Лада - знавець математики, Аліса - винахідник, Міша - біолог, а Славко - каратист. Друзі охоче приходять на допомогу тим, хто її потребує. Одного разу, намагаючись провести для малюків так званий «урок магії», щоб діти не лякались різних забобонів, школярі самі несподівано потрапляють у дивну пригоду. На їхньому шляху стає справжня відьма, розбійники та гобліни, що полюють на стародавній амулет - кришталеве око. Темні сили розділяють друзів: Славко та Міша потрапляють до пастки гоблінів, Аліса опиняється у казковому лісі, а Ладу відьма захопила у полон та тримає у власному замку. Чи здатнi темнi cили зруйнувати справжню дружбу?

Український комедійний пригодницький фільм «Урок магії» зняла режисер та сценарист Лілія Солдатенко. Зйомки проходили в 2015 році у Одесі та Білгороді-Дністровському. Весь знімальний процес просувався доволі повільно через брак коштів – фільм знімався без фінансової підтримки держави. Більшість ролей виконали актори одеських театрів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
пригоди, фентезі
В головних ролях
Олена Ященко, Марія Камінська, Віолета Мітєва, Герман Барер, Ілля Чопоров
Режисер
Лілія Солдатенко
Сценарій
Лілія Солдатенко
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 01 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+