Супер Майк ХХL

Супер Майк ХХL (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Супер Майк ХХL» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Супер Майк ХХL / Magic Mike XXL

Головний герой Майкл (Ченнінг Татум), відомий як Супер Майк, полишив роботу стриптизера на піку кар'єри три роки тому. Тепер він живе звичайним життям і не збирається повертатися на сцену. Клуб, в якому виступав Майкл, на межі закриття. Щоб підтримати колишніх колег герой їде через півкраїни, а дорогою зустрічає давніх знайомих.

Комедія «Супер Майк ХХL» – це сіквел фільму «Супер Майк» 2012 року. Фільм частково заснований на реальних подіях і описує життя виконавця головної ролі Ченнінга Татума, який в 19 років заробляв на життя танцями в стрипклубі. Перший фільм заробив у прокаті понад $ 160 млн. При бюджеті в $ 7 млн. Над сіквелом трудилася та ж команда кінематографістів, що і над першим фільмом, проте багато хто змінив свою роль. Режисер фільму 2012 року Стівен Содерберг зайняв місце оператора і монтажера, сам Татум став продюсером і співавтором сценарію. Режисерське крісло дісталося Грегорі Джейкобсу, який брав участь у написанні сценарію до першого фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія, музика
В головних ролях
Эмбер Херд, Ченнінг Татум, Элізабет Бенкс, Метт Бомер, Джо Мангань'єлло, Джада Пінкетт Сміт
Режисер
Грегорі Джейкобс
Сценарій
Рід Каролін, Ченнінг Татум
Прокат
З 02 липня 2015 по 22 липня 2015
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16 років