Ілюзія кохання

Ілюзія кохання (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ілюзія кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иллюзия любви / Mal de pierres

Події розгортаються на півдні Франції в перші роки після Другої світової війни. Габріель (Маріон Котійяр) живе мріями про любов і викликає у багатьох здивування своїм небажанням створити сім'ю. Щоб захистити свою дочку від нерозумної поведінки, батьки видають її заміж за Жозе (Алекс Брендемюль). Не щаслива в шлюбі, слабка і хвороблива Габріель відправляється на курорт, щоб поправити здоров'я. Там вона закохується в ветерана війни Андре (Луї Гаррель).

Мелодрама «Ілюзія кохання» заснована на однойменному романі письменниці Мілени Агус, написаному в 2006 році. За екранізацію взялася Ніколь Гарсія. Її фільми тричі були номіновані на отримання Золотої пальмової гілки Канського кінофестивалю. Новий фільм не став винятком. Мелодрама про не щасливу в шлюбі жінку також боролася за головний приз в 2016 році. Головну жіночу роль довірили Маріон Котійяр, володарці премії «Оскар» за кращу жіночу роль в 2008 році.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2016
Країна
Франція, Бельгія, Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Маріон Котійяр, Луї Гаррель, Алекс Брендемюль, Бріжит Роюан, Віктуар Ду Бойс
Режисер
Ніколь Гарсія
Сценарій
Жак Ф'єскі, Ніколь Гарсія, Наталі Картер
Прокат
З 09 лютого 2017, орієнтовно по 22 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
09 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
18+