Ілюзія кохання (в рамках фестивалю)

Ілюзія кохання (в рамках фестивалю) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ілюзія кохання (в рамках фестивалю)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иллюзия любви / Mal de pierres

Події розгортаються на півдні Франції в перші роки після Другої світової війни. Габріель (Маріон Котійяр) живе мріями про любов і викликає у багатьох здивування своїм небажанням створити сім'ю. Щоб захистити свою дочку від нерозумної поведінки, батьки видають її заміж за Жозе (Алекс Брендемюль). Не щаслива в шлюбі, слабка і хвороблива Габріель відправляється на курорт, щоб поправити здоров'я. Там вона закохується в ветерана війни Андре (Луї Гаррель).

Мелодрама «Ілюзія кохання» заснована на однойменному романі письменниці Мілени Агус, написаному в 2006 році. За екранізацію взялася Ніколь Гарсія. Її фільми тричі були номіновані на отримання Золотої пальмової гілки Канського кінофестивалю. Новий фільм не став винятком. Мелодрама про не щасливу в шлюбі жінку також боролася за головний приз в 2016 році. Головну жіночу роль довірили Маріон Котійяр, володарці премії «Оскар» за кращу жіночу роль в 2008 році.

Фільм демонструється в рамках 12-го щорічного фестивалю «Вечори французького кіно».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Франція, Бельгія, Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Маріон Котійяр, Луї Гаррель, Алекс Брендемюль, Бріжит Роюан, Віктуар Ду Бойс
Режисер
Ніколь Гарсія
Сценарій
Жак Ф'єскі, Ніколь Гарсія, Наталі Картер
Прокат
23 лютого 2017
Знижки весь день
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
18+