Мамма Міа! 2 (12+)

Мамма Міа! 2 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мамма Міа! 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мамма Mиа! 2 / Mamma Mia! Here We Go Again

Доросла донька Донни (Меріл Стріп) Софі (Аманда Сейфрід) дізнається, що вагітна. Краще зрозуміти свої відчуття та думки у зв’язку з появою дитини їй допомагає історія матері. Глядачі побачать Донну ще зовсім юною (Лілі Джеймс), коли вона лише познайомилася із Семом, Білом та Гарі. Досвід матері допоможе Софі пережити цей унікальний етап життя. А підтримуватимуть її мама та чоловіки, кожного з яких можна вважати татом (Пірс Броснан, Колін Ферт, Стеллан Скарсгард).

Мюзикл «Мамма Міа! 2» є продовженням однойменного фільму, що вийшов на екрани 10 років тому. Перший фільм являється екранізацією мюзиклу, що бузується на піснях групи АВВА та з успіхом іде на сценах усього світу. Передбачається, що у новому фільмі пролунають 19 пісень АВВА. До своїх ролей повернулися усі, хто грав у першій частині. Зйомки проходили на узбережжі Адріатичного моря у Хорватії, а також у Шеппертон-студії у Великобританії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, музика
В головних ролях
Меріл Стріп, Пірс Броснан, Колін Ферт, Стеллан Скарсгард, Джулі Волтерс, Домінік Купер, Шер
Режисер
Оль Паркер
Сценарій
Оль Паркер
Прокат
З 09 серпня 2018, орієнтовно по 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 09 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
12+