Війна

Війна (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Війна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Война / Man Down

Головний герой фільму – морський піхотинець Гебріел Драммер (Шайа ЛаБаф). Він залишає улюблену дружину Наталі (Кейт Мара) з маленьким сином і відправляється в Афганістан. Участь у військових діях змінює чоловіка, і керівництво приймає рішення відправити його додому. Але рідне місто він бачить зовсім не таким, як очікував. Вся Америка знаходиться в хаосі, більшість будинків зруйновані, а людей практично немає. Тепер головною метою Гебріела стали пошуки дружини і сина.

Драма «Війна» на прикладі головного героя показує чим обертається участь у війні для солдата. Режисер картини Діто Монтіель двічі ставав володарем призу Венеціанського кінофестивалю. У головній ролі знявся Шайа ЛаБаф («Трансформери», «Костянтин: Повелитель пітьми»). Основні зйомки проходили в Новому Орлеані і закінчилися в грудні 2014 року. У 2015 фільм був представлений на кінофестивалях у Венеції і Торонто. Вихід в світовий прокат відбувся в грудні 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Шая ЛаБаф, Джай Кортні, Гарі Олдман, Кейт Мара, Торі Кіттлз
Режисер
Діто Монтіель
Сценарій
Адам Г. Саймон, Діто Монтіель
Прокат
З 16 березня 2017, орієнтовно по 22 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
16 березня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+