Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів (2014)

Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів (2014) (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів (2014)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Манхэттенский фестиваль короткометражных фильмов /

Найбільший у світі інтерактивний Манхетенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно проходить із кінця вересня-на початку жовтня. Фестиваль збирає заявки від режисерів усього світу та представляє добірку з 10 фіналістів. У глядачів є можливість подивитися всі фільми і обрати переможців шляхом голосування.

Уперше кінофестиваль стартував у Нью-Йорку у вересні 1998 року на одній із вулиць Манхетену, коли директор Фестивалю Ніколас Мейсон, влаштував показ короткометражних фільмів у своїх друзів, установив екран на свою вантажну машину. У 1998 році Фестиваль перебрався в Юніон Сквер Парк, де і проходить по сьогоднішній день під відкритим небом.

Девіз фестивалю «Один світ-один тиждень-один фестиваль». Одне з основних завдань Фестивалю – знайти нові таланти в кінематографі та об’єднати глядачів по всьому світу.

Сьогодні Манхетенський фестиваль короткометражного кіно об’єднує більше 200 тис. глядачів із 250 міст на 6 континентах.

За традицією, в Україні Манхетенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів представляє компанія «Артхаус Трафік». У 2014 році українці уже увосьме зможуть приєднатися до вибору кращої короткометражки 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Нідерланди, Франція, Великобританія, Мексика, Норвегія, Німеччина, США, Австралія
Мова дублювання
українська
Прокат
З 25 вересня 2014 по 08 жовтня 2014