Журналіст (16+)

Журналіст (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Журналіст» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Журналист / Manhattan Night

Головний герой фільму – журналіст, оглядач-криміналіст Портер (Едріан Броуді). Він зробив кар’єру ведучи колонку у щоденній газеті. Його знають та читають, він має свій стиль та репутацію. Одного разу до Портера звертається молода вдова Керолайн Кроулі (Івонн Страховськи) з проханням допомогти розслідувати вбивство її чоловіка. Портер погоджується, а справа дуже швидко перестає бути просто історією, яка потребує перевірених деталей та розголосу у пресі. Надмірно відкрита до спілкування Керолайн штовхає його у вир заплутаних небезпечних ігор. Невдовзі під загрозою опиняється кар’єра Портера, його родина і навіть його життя.

Кримінальний трилер «Журналіст» знято за романом Коліна Харрісона «Манхеттенський ноктюрн», що вийшов друком у 1996 році. Постановкою та адаптацією сценарію займався Брайан ДеКьюбеліс, для якого це перша робота на великому екрані. Головну роль зіграв Едріан Броуді («Піаніст»), володар премії «Оскар» за кращу чоловічу роль у 2003 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
кримінал, драма, містика
В головних ролях
Едріан Броуді, Івонн Страховськи, Кемпбелл Скотт, Дженніфер Білз, Рауль Аранца
Режисер
Брайан ДеК'юбеліс
Сценарій
Брайан ДеК'юбеліс, Колін Гаррісон
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 07 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+