Декамерон

Декамерон (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Декамерон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Декамерон / Maraviglioso Boccaccio

Епідемія чуми, що охопила Європу в XIV столітті не оминала нікого – ні молодих, ні старих, ні бідних, ні багатих. Порятунок від «чорної смерті» змогли знайти троє юнаків і сім дівчат із Флоренції. Вони виїхали з охопленого хворобою міста у віддалений маєток. Тут, далеко від паніки та смертей, єдиною їх розвагою стали розповіді. По черзі вони діляться один з одним найцікавішими історіями про кохання.

Фільм «Декамерон» знятий за безсмертним твором Джованні Боккаччо, який об'єднує в собі 100 новел про кохання. Існує шість екранізацій, кожна з яких заснована на кількох історіях. Сюжет даного фільму побудований на п'ятьох новелах. Зйомки проходили в Італії, в регіонах Тоскана і Лаціо. Автори сценарію і режисери екранізації – брати Тавіані. У кінематографі італійці Паоло і Вітторіо з 1954 року. Спільно вони створюють картини, багато з яких відзначені нагородами провідних світових кінофестивалів.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2015
Країна
Італія, Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія, історія
В головних ролях
Лелло Арена, Паола Кортеллезі, Кароліна Крешентіні, Флавіо Паренті, Вітторія Пуччіні, Мікеле Ріондіно
Режисер
Паоло Тавіані, Вітторіо Тавіані
Сценарій
Паоло Тавіані, Вітторіо Тавіані, Джованні Боккаччо
Прокат
З 01 жовтня 2015 по 07 жовтня 2015
Знижки в будні весь день з:
5 жовтня 2015 р.
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14 років