Вотерґейт: Падіння Білого дому (12+)

Вотерґейт: Падіння Білого дому (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вотерґейт: Падіння Білого дому» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Уотергейт. Крушение Белого дома / Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

Літо 1972 року. Часи президентства республіканця Річарда Ніксона. До чергових президентських виборів у Сполучених Штатах залишалося 4 місяці. У комплексі Вотергейт затримують 5 осіб, що таємно проникли до штабу демократів, встановлювали там підслуховуючі засоби та фотографували документи. Судові розслідування інциденту, попри усі спроби Ніксона зашкодити правосуддю, призвели до його відставки у 1974 році. Ключову роль в розслідуванні скандалу відіграли публікації у ЗМІ. Хтось із верхівки ФБР був зацікавлений, аби світ дізнавався правду і регулярно інформував пресу про хід справи. Саме це унеможливило замовчування фактів на різних рівнях. Інформатором виявився заступник очільника ФБР Марк Фелт.

В основу сценарію фільму «Вотерґейт: Падіння Білого дому» лягла автобіографія Марка Фелта, яка була написана в 2006 році. Про свою причетність до інформування ЗМІ він зізнався лише в 2005 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Ліам Нісон, Дайан Лейн, Майка Монро, Венді МакЛендон-Кові, Айк Барінхолц, Майкл С. Холл, Мартон Чокаш, Едді Марсан
Режисер
Пітер Ландесман
Сценарій
Пітер Ландесман
Прокат
З 12 жовтня 2017, орієнтовно по 25 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
12+