Оселя тіней (16+)

Оселя тіней (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оселя тіней» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Обитель теней / Marrowbone

Подалі від галасливого міста, серед розкішної природи стоїть старовинний маєток. Тут усамітнено живуть троє братів та сестра – будинок дістався їм у спадок від матері. Вони являють собою повноцінну міцну родину, хоча й мешкають наразі без батьків. Таємницю про те, як загинула їхня мама, вони ніколи і нікому не розповідатимуть. До них у гості не прийнято ходити, адже ширяться недобрі чутки про цей маєток. Повірити у те, що раніше вважали вигадками пліткарів, можна лише побачивши це на власні очі. Ускладнює життя дітей надокучливий юрист Том. Він займається питаннями нерухомості і хоче зрозуміти хто ж є власником будинку.

Іспанський фільм жахів «Оселя тіней» розповідає про дітей, що живуть осторонь від людей у похмурому маєтку. Стрічка є дітищем Серхіо Х. Санчеса – він сам написав сценарій та зайнявся режисурою. Свою кінокар’єру він починав як сценарист. Режисер Хуан Антоніо Байона, з яким Санчес працював над двома стрічками, став продюсером його режисерського дебюту.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Іспанія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма, жахи
В головних ролях
Аня Тейлор-Джой, Чарлі Хітон, Джордж МакКей, Міа Гот, Кайл Соллер, Том Фішер
Режисер
Серхіо Х. Санчес
Сценарій
Серхіо Х. Санчес
Прокат
З 16 листопада 2017, орієнтовно по 22 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+