Меріленд

Меріленд (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Меріленд» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Телохранитель / Maryland

Головний герой фільму Вінсент (Матіас Шонартс) пройшов війну в Афганістані і, повернувшись до рідної країни, влаштувався працювати охоронцем. Його підопічна Джессі (Дайан Крюгер) – дружина дуже заможного чоловіка. Спочатку дівчина не викликала в нього теплих почуттів, але з кожним днем Вінсента вабить до неї дедалі більше. Багато часу Джессі проводить у маєтку чоловіка. Розмірене життя далеко від міської суєти на перший погляд може здатися спокійним, але Вінсент відчуває наближення небезпеки.

Трилер «Меріленд» – робота француженки Аліс Винокур. Картина стала третьою в її режисерській кар'єрі і п'ятою, до якої вона написала сценарій. Створюючи образ чоловіка, що пройшов війну, Винокур багато спілкувалася з військовими кореспондентами та ветеранами, розпитуючи їх про внутрішні переживання. Прем'єра фільму відбулася на 68-му Каннському кінофестивалі, де він був серед номінантів у секції «Особливий погляд кінофестивалю».

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2015
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Матіас Шонартс, Дайан Крюгер, Поль Амі, Персі Кемп, Віктор Понтекорво, Майкл Даубер
Режисер
Аліс Винокур
Сценарій
Аліс Винокур, Жан-Стефан Браун, Робін Кампілло
Прокат
З 04 лютого 2016 по 10 лютого 2016
Прем'єрний період до
7 лютого 2016 р.
Знижки в будні весь день з
8 лютого 2016 р.
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16+