Макс Стіл

Макс Стіл (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Макс Стіл» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Max Steel

Головний герой фільму – старшокласник Макс МакГрат (Вінчелл Бен). Разом із матір'ю він переїжджає до міста, де колись жив його батько. Його Макс зовсім не пам'ятає, на відміну від місцевих жителів. Джим МакГарт (Майк Дойл) був непересічною особистістю. Він знав спосіб управляти енергією і був певен, що зможе врятувати світ від будь-якої, навіть зовсім нереальної, загрози. Але доля розпорядилася інакше. Самого Джима давно немає серед живих, зате Макс несподівано виявляє в себе силу, про яку раніше не здогадувався. Тепер поряд із ним невідступно залишається Стіл – розумний робот, що допомагає хлопцеві навчитися управляти своєю силою. Разом вони мають скласти непереможний тандем.

Фантастичний бойовик «Макс Стіл» – спільна робота кінематографістів із США та Великобританії. Режисуру довірили американцю Стюарту Хендлеру. Це його другий повнометражний фільм. Більшість робіт Хендлера – фантастичні серіали. Сценарій написав Крістофер Йост («Тор 2: Царство темряви»).

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Бен Уінчелл, Джош Бренер, Марія Белло, Енді Гарсіа, Ана Віллафейн, Майк Дойл, Філліп ДеВона
Режисер
Стюарт Хендлер
Сценарій
Крістофер Йост
Прокат
З 03 листопада 2016, орієнтовно по 16 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
03 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
12+