Бджілка Майя

Бджілка Майя (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бджілка Майя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пчелка Майя / Maya The Bee – Movie

Головна героїня мультфільму – юна і невгамовна бджілка на ім'я Майя. Вона не звикла сидіти на місці і нічого не робити. Тому коли трапляється нещастя, і підступні оси викрадають найцінніший скарб її рідного вулика, Майя першою береться рятувати ситуацію. Адже якщо не повернути вкрадене на місце, під загрозою смерті виявиться королева, а разом з нею і все бджолине сімейство. Смілива Майя не боїться нічого й охоче вирушає на пошуки пропажі. Покидати вулик надовго їй не страшно, адже поруч – вірний друг, а в дорозі можна зустріти безліч привітних комах.

Повнометражний мультфільм «Бджілка Майя» виходить на екрани завдяки спільній роботі австралійців і німців. Придумав героїню в 1912 році німець Вальдемар Бонзельс. Вперше на екрани бджілка потрапила в 1924 році, і це був перший в світі повнометражний фільм, де зняті живі комахи. З 1975 по 1982 японські мультиплікатори створили серіал з 182 серій. Крім того, існує 16 комп'ютерних ігор про знамениту бджілку.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
Австралія, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди
В головних ролях
Коді Сміт-МакФі, Ноа Тейлор, Річард Роксбург, Джекі Уівер, Міріам Маргуліс, Енді МакФі, Джастін Кларк, Косма Шива Хаген, Коко Джек Гілліс, Ніна Хаген
Режисер
Алекс Стадерманн, Саймон Пікард
Сценарій
Фін Едкуіст, Мартін Куаден, Маркус Серманн
Прокат
З 30 жовтня 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
79 хв.