Бджілка Майя 2: Кубок меду (0+)

Бджілка Майя 2: Кубок меду (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бджілка Майя 2: Кубок меду» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пчёлка Майя и Кубок мёда / Maya the Bee: The Honey Games

Якось непосидюча бджілка Майя трапилася на очі королеві процвітаючого вулика, що розміщується по сусідству з її рідним домом. Королева організовує змагання і запросила Майю взяти у них участь. Переможець здобуде золотий кубок меду. І на перший погляд пропозиція досить приваблива, але сувора королева поставила умову. У разі програшу, рідний вулик Майї буде спустошено, а весь літній мед забере хазяйка змагань. Аби нікого не підвести, бджілці доведеться виграти кубок. До своєї команди вона запросить комашок, які до цього навіть не здогадувалися про те, якими спритними та швидкими вони можуть бути.

Мультфільм «Бджілка Майя 2: Кубок меду» – це другий повнометражний анімаційний фільм про героїню після фільму 2014 року. Проект створено у копродукції Німеччини та Австралії. Мультфільм знято за мотивами популярного дитячого серіалу, що побачив світ у 70-х роках минулого століття. В основі сюжету – однойменна німецька дитяча книга Вальдемара Бонселса.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Німеччина, Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, сімейний
В головних ролях
Коко Джек Гілліс, Бенсон Джек Ентоні, Річард Роксбург, Джастін Кларк
Режисер
Ноель Клірі, Серджіо Дельфіно, Алекс Штадерман
Сценарій
Ноель Клірі, Фін Едквіст
Прокат
З 31 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 31 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+