Майор

Майор (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Майор» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Майор /

У центрі сюжету фільму "Майор" - співробітник російської поліції Сергій Соболєв (Денис Швєдов). Він поспішає якнайшвидше доїхати з маленького містечка у сусідню Рязань у пологовий будинок, де народжує його дружина. Перевищивши швидкість на зимовій обмерзлій дорозі, майор на очах у матері (Ірина Нізіна) на пішохідному переході на смерть збиває 7-річного хлопчика. Майбутній батько прагне уникнути відповідальності та викликає на місце пригоди своїх колег, яким звик в усьому довіряти. Вихід із ситуації для поліцейських очевидний - сліди злочину знищити, докази сфальсифікувати, свідків примусити дати неправдиві свідчення. Майор Соболєв, якого мучить совість, вирішує взяти на себе відповідальність за злочин, проте з цим рішенням не згодні товариші, які живуть за законами кругової поруки.

Режисер та сценарист фільму "Майор" Юрій Биков ("Жити") не вперше звертається до теми вибору - жити у системі або ж чинити по совісті? На створення картини його наштовхнула хвиля злочинів, здійснених людьми у погонах. Стрічка була показана на багатьох престижних міжнародних кінофестивалях, а також завоювала приз за кращий фільм, кращу режисуру та видатний художній вклад на Шанхайському кінофестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
кримінал, драма
В головних ролях
Денис Швєдов, Ірина Нізіна, Юрій Биков, Дмитрій Кулічков, Кирил Полухін, Борис Невзоров
Режисер
Юрій Биков
Сценарій
Юрій Биков
Прокат
З 12 вересня 2013
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
18 років