Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем

Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бегущий в лабиринте: Испытания огнем / Maze Runner: Scorch Trials

Дії картини розгортаються після того, як хлопцям вдалося покинути лабіринт. На наступний ранок юнаки опиняються в зовсім іншому світі. Вся планета спорожніла, під палючим сонцем нічого не росте, людство на межі вимирання через постійні спалахи захворювань. Кожному з героїв знову відводиться певна роль і Томас (Ділан О'Брайен) вдруге стає лідером. Тереза (Кая Скодаларіо) тепер належить до іншої групи і всім героям належить пройти через перевірку на міцність своїх стосунків.

Фантастичний трилер «Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем» – це екранізація однойменної книги Джеймса Дашнера, яка вийшла в 2010 році. Про те, що буде знята трилогія заговорили майже за рік до виходу на екрани першого фільму. До роботи над другою частиною приступили практично відразу ж після прем'єри першого фільму. Він зібрав в прокаті близько $ 340 млн., що в 10 разів перевищило бюджет картини. Передбачається, що фільм вийде на екрани у форматі ІМАХ 3D.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, пригоди, триллер
В головних ролях
Ділан О'Брайен, Томас Сенгстер, Кая Скодаларіо, Джанкарло Еспозіто, Наталі Еммануель, Ейдан Гиллен
Режисер
Уес Болл
Сценарій
Т.С. Наулін, Джеймс Дашнер
Прокат
З 17 вересня 2015 по 04 листопада 2015
Прокат у 4DX до:
07.10.15
Знижки в будні та вихідні весь день з:
15 жовтня 2015 р.
Тривалість
131 хв.
Вікові обмеження
14 років