Мег (12+)

Мег (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мег» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мег: Монстр глубины / The Meg

Ведеться широкомасштабне дослідження глибин океану. Вже відомо, що Маріанська западина, найглибша точка планети, є домом для невідомих форм життя. Серед науковців – Джонас Тейлор (Джейсон Стейтем). Разом із напарницею Джекс (Рубі Роуз) вони знаходять сліди, що свідчать про існування мегалодона. Це прадавній хижак величезних розмірів. Дуже скоро їхні припущення збуваються і між науковцями та жителем глибин розгортається боротьба за життя.

Фантастичний трилер «Мег» ґрунтується на науково-фантастичній книзі 1997 року «Мег: роман глибокого терору» американського письменника Стіва Альтена. Після виходу книги права на її екранізацію придбала студія Disney та робота над фільмом так і не розпочалася. У 2015 році права на сюжет перекупила студія Warner Brothers. Режисуру довірили Джону Тертелтаубу («Скарб нації», «Поки ти спав»), а адаптацією сценарію зайнялись Белль Ейвері, Дін Георгаріс та Еріх Хобе.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер, бойовик, жахи
В головних ролях
Рубі Роуз, Джейсон Стейтем, Джессіка МакНемі, Рейн Вілсон, Бінбін Лі, Кліфф Кертіс, Роберт Тейлор
Режисер
Джон Тертелтауб
Сценарій
Белль Ейвері, Дін Георгаріс
Прокат
З 09 серпня 2018, орієнтовно по 03 жовтня 2018
Прокат у технології IMAX
До 29 серпня 2018
Прокат у технології 4DX
До 03 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технологіях IMAX та Cinetech+
З 09 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
12+