Побачення наосліп

Побачення наосліп (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Побачення наосліп» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Несмотря ни на что / Mein Blind Date mit dem Leben

Головний герой фільму Саллі (Костя Ульман) практично нічого не бачить, і ніякі окуляри тут не допоможуть. Але хлопець не поспішає зараховувати себе до людей з обмеженими можливостями. Він влаштовується на роботу в один з кращих готелів Мюнхена. Про проблеми із зором серед колег знає тільки Макс (Якоб Маченц). Він допомагає Саллі і прикриває його. Але так не може тривати вічно. Проблеми, пов'язані з відсутністю зору, наростають як снігова куля. Коли Саллі закохується в Лауру (Анна Марія Мюе), приховувати свій недолік стає не просто безглуздо, а й небезпечно для оточуючих.

Трагікомедія «Побачення наосліп» побудована на автобіографічній книзі Саллі Кахавате. Втративши зір, чоловік не опустив руки і спробував зробити все, щоб жити повноцінним життям. Екранізувати історію довірили режисерові Марку Ротемунду, який був двічі удостоєний призу Берлінського кінофестивалю. Основні зйомки проходили в Мюнхені та Берліні восени 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2017
Країна
Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Костя Улльман, Герберт Фортубер, Рувен Блессінг, Кіда Рамадан, Людгер Пістор, Анна Марія Мюе
Режисер
Марк Ротемунд
Сценарій
Олівер Цигенбальг, Рут Тома
Прокат
З 16 лютого 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Прем'єрний період до
22 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
12+