Люди в чорному 3

Люди в чорному 3 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Люди в чорному 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Люди в черном 3 /

Як відомо, на нашій планеті таємно проживає величезна кількість інопланетян. Для того, щоб ці беззахисні особи були захищені, було створено спеціальну агенцію, яка носить назву "Люди в чорному". Люди, які працюють на цю організацію, професіонали. Вони як ніхто вміють залагоджувати конфлікти між представниками різних цивілізацій, а також робити так, щоб всі зайві свідки забували про те, що бачили.

За свій звичайний робочий день працівники агенції "Люди в чорному" бачать стільки всього незвичайного, скільки простий смертний не побачить і за все своє життя. І звичайно ж, побачимо це все і ми з вами!

Сюжет фільму "Люди в чорному 3" обережно підводить глядача до того факту, що ніякого галактичного щита, покликаного захищати нашу планету в разі небезпеки, немає і ніколи не було. Ви здивовані? Головний герой фільму на ім’я Джей (Уїлл Сміт) здивований цим фактом не менш вашого. З'ясовується, що агент Кей, якому було доручено будівництво щита, так і не побудував його, так як в 1969 році був убитий. Тепер агенту Джею належить подорож в минуле, де він повинен знайти агента Кея, врятувати його і допомогти йому побудувати захисний галактичний щит. Врятувати Землю - ось завдання наших героїв! Ні більше, ні менше.

Фільм спочатку орієнтований на кінозали, що використовують 3D-технологію, тому дивитися онлайн "Men in Black 3" навряд чи варто. Не полінуйтеся відвідати найближчий кінотеатр, що демонструє фільм у форматі 3D. Повірте, маса вражень і позитивних емоцій вам гарантовані.

"Люди в чорному 3" - це гримуча суміш пригод, гумору і нестримного екшену. Фільм здатний привернути до екранів будь-кого, незалежно від віку і кінопереваг.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Уілл Сміт, Джош Бролін, Томмі Лі Джонс, Леді Гага, Еліс Ів, Емма Томпсон, Білл Хейдер, Джемейн Клемент, Майкл Стулбарг, Ніколь Шерзінгер
Режисер
Баррі Зонненфельд
Сценарій
Ітан Коен, Лоуелл Каннінгем, Девід Кепп
Прокат
З 24 травня 2012
Тривалість
105 хв.