Сімейне пограбування

Сімейне пограбування (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сімейне пограбування» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Семейное ограбление / Mes trésors

Патрік (Жан Рено) прожив життя в своє задоволення. Він злодій найвищого класу і багато що може собі дозволити. Але роки беруть своє, колишньої вправності вже нема, тож, щоб його нова справа увінчалася успіхом, Патріку потрібні помічниці. Настав час згадати про дочок. Анжела і Анжеліка (Рем Керіс, Каміль Шаму), хоч і сестри по батькові, ніколи раніше не бачили одна одну. Вони знайомляться коли адвокат зачитує заповіт нібито померлого татка. Дівчата відправляються на гірськолижний курорт, щоб знайти залишений для них батьком будинок. Замість цього знаходять цілого та неушкодженного тата. А зустріч з горе-батьком занурює їх у вир подій, про які вони і уявити не могли.

Французький фільм «Сімейний пограбування» – це легка комедія, події якої розгортаються на тлі казкових краєвидів гірськолижних курортів Франції. Головну роль виконав Жан Рено («Леон», «Блакитна безодня»), в послужному списку якого понад 120 фільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Жан Рено, Фамке Янссен, Рем Керісі, Паскаль Демолон, Каміль Шаму, Бруно Санчес
Режисер
Паскаль Бурдьо
Сценарій
Кароль Жакоббі, Мішель Жакоббі, Джульєтт Сейлс
Прокат
З 26 січня 2017, орієнтовно по 08 березня 2017
Прем'єрний період до
01 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
12+