Суперкоманда

Суперкоманда (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Суперкоманда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Суперкоманда / Metegol

Простому аргентинському хлопцеві Амадео пощастило – у нього в житті є все, про що тільки можна мріяти. Робота у самому затишному кафе міста приносить необхідний заробіток. У вільний час йому немає рівних у настільному футболі. А кохана дівчина Лаура завжди й у всьому підтримує нашого героя. Колись давно Амадео довелося зійтися у двобої з задиракою та задавакою Ейсом. Тоді полем битви став саме настільний футбол. Пройшли роки, хлопці виросли, але ворожнеча нікуди не поділася. Амадео та Ейс знову поміряються силами. Цього разу на них чекає справжній футбольний матч.

Мультфільм «Суперкоманда» – це спільна робота мультиплікаторів із Аргентини, Іспанії, США та Індії. Режисер Хуан Хосе Кампанелла відомий завдяки роботі над серіалом «Доктор Хаус». Також у 2010 він був удостоєний премії «Оскар» за фільм «Таємниця в його очах». Мультиплікація – новий жанр для Кампанелли. Бюджет мультфільму склав $ 22 млн., він став найдорожчим латиноамериканським мультфільмом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Іспанія, Аргентина, Індія, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Руперт Грінт, Ентоні Хед, Пітер Серафінович, Роб Брайдон, Дарен Бойд, Ендрю Нотт
Режисер
Хуан Хосе Кампанелла
Сценарій
Майкл Броадбрідж, Девід Берджесс, Хуан Хосе Кампанелла
Прокат
З 30 квітня 2015 по 13 травня 2015
Тривалість
106 хв.