Опівнічна людина (18+)

Опівнічна людина (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Опівнічна людина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Полуночный человек / Midnight Man

Якось досліджуючи старі речі, що роками лежали на горищі, Алекс та її друзі знаходять таємничу гру. І допоки їм це видавалось кумедною розвагою, старенька бабуся на смерть перелякалася, зрозумівши, в що збирається грати молодь. На потертому папірці детально написані умови – не можна довго лишатися на одному місці, у руках постійно потрібно тримати запалену свічку, якщо свічка згасне, її неодмінно треба запалити за 10 секунд. Усе це видається дивовижними забобонами, допоки друзі не стикаються зі справжнім господарем цієї гри. Той, кого називають Опівнічна людина, дійсно з’являється у будинку опівночі. Він значно винахідливіший за юнаків та дівчат, що наважилися на гру. А щонайстрашніше – легко порушує ним же встановлені правила.

Фільм жахів «Опівнічна людина» зняли спільно Канада та США. Тревіс Зарівни сам посів режисерське крісло та зайнявся написанням сценарію. Це третя його повнометражна робота у якості режисера, а ось як художник він попрацював над майже півсотнею фільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
США, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Логан Креран, Роберт Інглунд, Грейсон Сзакакс, Емілі Хейн, Габріель Хоф
Режисер
Тревіс Зарівни
Сценарій
Тревіс Зарівни, Роб Кеннеді
Прокат
З 14 грудня 2017, орієнтовно по 20 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
18+