Весільний погром

Весільний погром (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Весільний погром» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Свадебный угар / Mike and Dave Need Wedding Dates

Дейв (Зак Ефрон) та Майк (Адам Дівайн) – брати, нерозлучні з дитинства. Хлопці полюбляють гучні розваги та вечірки, але численна родина не поділяє їхніх інтересів, постійно закликаючи братів до спокійнішого способу життя. Наближається весілля їхньої сестри, і перед Дейвом та Майком ставлять умову – на урочистій події вони повинні бути в супроводі пристойних, скромних дівчат. Ось тільки як їх знайти? Звичайно, виступивши на ТБ у пошуках супутниць на весілля на Гавайях. Перспектива подорожі на казкові пляжі припала до душі Еліс (Анна Кендрік) та Тетяні (Обрі Плаза). Тепер уся рідня переконається в тому, що Дейв та Майк насправді веселилися дуже тихо і стримано.

Комедія «Весільний погром» про гавайські розваги на весіллі – дебют на великому екрані режисера Джейка Зіманського, більше відомого телевізійними шоу та серіалами. Виконувати головні ролі запросили акторів, які все частіше виконують комедійні. Зйомки картини відбувалися на Гавайях і тривали з травня по серпень 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Анна Кендрік, Зак Ефрон, Обрі Плаза, Адам Дівайн, Стівен Рут, Стефані Бірд
Режисер
Джейк Зіманський
Сценарій
Ендрю Дж. Коен, Брендан О’Браєн
Прокат
З 07 липня 2016, орієнтовно по 03 серпня 2016
Прем'єрний період до
13 липня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 липня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
18+