Комашки. Пригоди у Долині мурашок

Комашки. Пригоди у Долині мурашок (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Комашки. Пригоди у Долині мурашок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Букашки. Приключение в Долине муравьев / Minuscule - La vallée des fourmis perdues

Мультфільм «Комашки. Пригоди у Долині мурашок» відкриє перед глядачем захоплюючий світ дрібних комашок. Одні із самих відважних мешканців лісів та полів – чорні мурашки. Природна допитливість допомагає їм знайти у траві залишену відпочивальниками коробку з цукром. За допомогою люб’язної та дружньої Божої корівки маленькі трудівники ховають ласощі у свій мурашник. Проте спокій у лісі вже порушено. Багато хто з інших його мешканців, менш привітних та ввічливих, наприклад, червоні мурашки, готові на все – тільки б лише заволодіти заповітними солодощами. А це означає тільки одне – буде грандіозна битва.

Повнометражний анімаційний фільм «Букашки. Пригоди у Долині мурашок» створено тією ж командою мультиплікаторів, що працювали над короткометражними історіями з життя комах. Серіал виходив з 2006 по 2012 рік та нараховує понад півтори сотні серій про життя дрібноти, що наповнює ліси та поля. Унікальність картини в тому, що герої не розмовляють, а лише видають звуки, характерні для комах. Тож сюжет буде зрозумілим для будь-якої аудиторії, не залежно від того, якою мовою глядач розмовляє та чи вже навчився він розмовляти.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, пригоди
Режисер
Хелен Жиро, Томас Забо
Прокат
З 29 травня 2014
Тривалість
80 хв.