Провина

Провина (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Провина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Misconduct

Головний герой фільму – юрист Бен (Джош Дюамель). Він не сумнівається в своїй компетентності, тому коли йому пропонують взятися за велику справу, погоджується без роздумів. Йому належить розібратися у фінансових махінаціях впливового фармацевтичного магната Артура Деннінга (Ентоні Хопкінс). Чарльз Абрамс (Аль Пачіно), один з партнерів Деннінга, зацікавлений в розкритті секретних схем. Однак, чим глибше вникає в справу Бен, тим більш несподіваною є правда. Вивести досвідчених корупціонерів на чисту воду не так вже й просто. Дуже скоро в небезпеці опиняється і сам юрист.

Фільм «Провина» є режисерським дебютом сценариста Шінтаро Шимосави («Мертва зона», «Послідовники», «Штучний інтелект»). Провідні ролі у фільмі виконали зірки світової величини – Ентоні Хопкінс і Аль Пачіно, для яких це перший спільний проект. Перша назва картини була «По той бік обману», згодом її змінили на «Провина».

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Джош Дюамель, Ентоні Хопкінс, Аль Пачіно, Еліс Ів, Джулія Стайлз, Глен Пауелл, Маркус Лайл Браун
Режисер
Шінтаро Шимосава
Сценарій
Саймон Бойес, Адам Мейсон
Прокат у Києві
З 15 грудня 2016, орієнтовно по 28 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
15 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+