Небезпечна гра Слоун (16+)

Небезпечна гра Слоун (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Небезпечна гра Слоун» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Опасная игра Слоун / Miss Sloane

Талановита лобістка Елізабет Слоун (Джессіка Честейн) займається тим, що впроваджує чиїсь ідеї у життя. Вона робить усе, аби той чи інший закон було прийнято Конгресом США. На замовлення впливових політиків вона береться за найбільший та найризикованіший проект у своїй кар'єрі. Їй належить переконати Конгрес прийняти закон, яким буде оподатковуватися експорт пальмового масла з Індонезії в Сполучені Штати.

Політичний трилер «Небезпечна гра Слоун» приніс виконавиці головної ролі Джесіці Честейн («Інтерстеллар», «Марсіанин») номінацію на Золотий глобус як найкращій драматичній актрисі. Сценарій одноосібно писав Джонатан Перера, що є рідкістю для подібних картин. Єдиною претенденткою на головну роль режисер фільму Джон Медден («Закоханий Шекспір») бачив саме Честейн. Зйомки стрічки відбувалися у Торонто, Канада, та тривали півтора місяця. Частину сцен було відзнято у Вашингтоні, округ Колумбія, де власне і розгортаються події фільму. Кошторис стрічки складає 13 млн. доларів.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
містика, трилер, кримінал, детектив
В головних ролях
Джессіка Честейн, Марк Стронг, Гугу Ембат-Ро, Майкл Стулбарг, Елісон Пілл, Джейк Лесі, Джон Літгоу, Сем Вотерстон
Режисер
Джон Медден
Сценарій
Джонатан Перера
Прокат
З 18 жовтня 2018, орієнтовно по 31 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
16+