Місія неможлива: Протокол фантом

Місія неможлива: Протокол фантом (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Місія неможлива: Протокол фантом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Миссия невыполнима 4: Протокол Фантом /

Запрошуємо на ексклюзивну версію фільму «Місія неможлива 4: Протокол Фантом» в зал IMAX!

На вас очікує 25 хвилин приголомшливого ефекту присутності, коли зображення стане надзвичайно чітким, вийде за межі звичайного кадру і заповнить величезний IMAX-екран!

Годину тому Кремль піддався бомбардуванню і злетів у повітря. Усього одна найменша іскра непорозуміння або недовіри здатна стерти все людство з лиця Землі. Світ приготувався до глобального протистояння між двома ядерними наддержавами США і Росією. Настав час дивитися новий пригодницький бойовик Місія неможлива 4: Протокол Фантом, в якому Ітана Ханта (Том Круз) оголошено поза законом. Справа в тому, що звинувачення в причетності до бомбардування Кремля пред'явлені фонду, на який Ітан Хант працює багато років. Агенту Ханту і його команді так само висувається звинувачення, їх заарештовують, але це лише прелюдія розробленого Урядом США особливого секретного «Протоколу Фантом».

Згідно з планом, щоб не компрометувати високі урядові кола, Хант повинен здійснити втечу, ініційовану спецслужбами, щоб на свій страх і ризик знайти справжніх винуватців бомбардування і очистити спаплюжене ім'я своєї організації. Ніякої допомоги, ніякого контакту з центром. При цьому Ітана Ханта попереджають про те, що офіційно на його розшук будуть кинуті кращі сили і якщо його захоплять під час реалізації місії, то він буде оголошений терористом і йому доведеться узяти всю провину на себе. Якщо дивитися онлайн трейлер уважно, стає зрозуміло, що цього разу все дуже серйозно і дуже правдоподібно. І це незважаючи на те, що фільм Місія неможлива 4: Протокол Фантом перевершив усі попередні частини по видовищності, захоплюючим дух трюкам і спецефектам.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, триллер, пригоди
В головних ролях
Том Круз, Джеремі Реннер, Саймон Пегг, Пола Петтон, Вінг Реймз, Джош Холлоуей, Лєа Сейду, Том Уілкінсон, Мікаел Нюквіст, Аніл Капур
Режисер
Бред Бьорд
Сценарій
Джош Аппелбаум, Андре Нємєц, Крістофер МакКуоррі
Прокат
З 15 грудня 2011
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
14 років