Місія неможлива: Нація ізгоїв

Місія неможлива: Нація ізгоїв (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Місія неможлива: Нація ізгоїв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Миссия невыполнима: Нация изгоев / Mission: Impossible - Rogue Nation

Один з кращих спецагентів світу Ітан Хант (Том Круз) давно мріє про спокійний та безтурботний відпочинок. Можливо, він зміг би насолодиться дозвіллям, якби небезпека не загрожувала життю його колег по організації Impossible Missions Force. Загроза виходить від так званого Синдикату – об'єднання найдосвідченіших найманих убивць світу. Щоб знешкодити злочинців Ханту належить вступити з ними в небезпечну гру.

Пригодницький бойовик «Місія неможлива: Нація ізгоїв» – це п'ятий фільм про спецагента Ханта. Режисерське крісло проекту зайняв Крістофер МакКуоррі. Це третя його робота в якості режисера. Він значно відоміший як сценарист і навіть відзначений премією «Оскар» за роботу над фільмом «Підозрілі особи». Над сценарієм спільно працювали МакКуоррі і Брюс Геллар, який брав участь у написанні історії до всіх фільмів серії. Вже стало традицією, що більшість трюків на екрані особисто виконує Том Круз, відмовляючись від допомоги дублерів. Передбачається, що фільм вийде на екрани у форматі ІМАХ 2D.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, пригоди
В головних ролях
Том Круз, Ребекка Фергюсон, Америка Оліво, Джеремі Реннер, Саймон Пегг, Алек Болдуін
Режисер
Крістофер МакКуоррі
Сценарій
Крістофер МакКуоррі, Брюс Геллар
Прокат у Львові
З 05 серпня 2015 по 23 вересня 2015
Знижки в будні та вихідні з:
3 вересня 2015 р.
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
14 років