Місія неможлива: Фолаут (12+)

Місія неможлива: Фолаут (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Місія неможлива: Фолаут» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Миссия невыполнима: Последствия / Mission: Impossible - Fallout

Чергова місія провалилася і тепер світ з острахом чекає на її згубні наслідки. Команда спецагентів начолі з Ітаном Хантом (Том Круз) береться виправляти ситуацію. Та зробити це непросто, коли кожен твій крок керівництво ставить під сумнів.

Бойовик «Місія неможлива: Фолаут» є шостим фільмом у франшизі, перший фільм якої вийшов в 1996 році. Над фільмом «Місія неможлива: Фолаут» працював режисер і сценарист Крістофер МакКуоррі. Це перший випадок за час зйомок франшизи, коли один і той же режисер знімає дві частини поспіль. Аналогічна ситуація з Ребеккою Фергюсон – до цього ніхто з актрис не з'являвся в двох частинах фільму. При зйомках попередньої частини Том Круз сам виконав всі трюки, повністю відмовившись від дублера. Відомо, що підготовка до деяких сцен з нового фільму зайняла у Круза два роки. За словами творців, це вразить навіть самих скептичних глядачів. Зйомки стартували навесні 2017 року у Франції. Серед запланованих локацій – Великобританія, Індія і Нова Зеландія.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, пригоди
В головних ролях
Том Круз, Ребекка Фергюсон, Генрі Кавілл, Алек Болдвін, Ванесса Кірбі, Саймон Пегг, Сіан Брук
Режисер
Крістофер МакКуоррі
Сценарій
Брюс Геллер, Крістофер МакКуоррі
Прокат
З 26 липня 2018, орієнтовно по 19 вересня 2018
Прокат у технології IMAX
До 25 серпня 2018
Прокат у технології 4DX
До 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технологіях IMAX та Cinetech+
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
147 хв.
Вікові обмеження
12+