У пошуках йеті (0+)

У пошуках йеті (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «У пошуках йеті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

В поисках йети / Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly and Simon

Події розгортаються у 1955 році. Неллі Малой, рішучий та дієвий новачок-детектив, випадково знайомиться з науковцем Саймоном Пікардом. Коло діяльності Саймона – антропологія, він науковий помічник у місцевому університеті. Вони вирішують поєднати свої зусилля, аби довести існування йеті. Неорганізована, запальна та кмітлива Неллі не схвалює методів роботи методичного та неквапливого Саймона. Та лише поєднавши свої знання та вміння вони зможуть досягнути результату. До рук дослідників потрапляє щоденник зниклого науковця, який також шукав міфічну істоту. Команда знаходить собі провідника у горах та разом усі вирушають у саме серце Гімалаїв.

Пригодницький мультфільм «У пошуках йеті» про пригоди юних науковців – результат спільної роботи канадських режисерів П'єра Греко та Ненсі Севарда. В усіх своїх фільмах П’єр Греко сам є і сценаристом, і режисером. Другий режисер Ненсі Севард також взяв на себе дві функції – він займався продюсуванням мультфільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, пригоди, комедія
В головних ролях
Сільві Моро, Гійом Леме-Тів'єрж, Рашид Бадурі, Олександрина Ворен
Режисер
П'єр Греко, Ненсі Севард
Сценарій
П'єр Греко, Андре Моренсі
Прокат
З 30 серпня 2018, орієнтовно по 12 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
0+