Містер Фелічіта (12+)

Містер Фелічіта (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Містер Фелічіта» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мистер Феличита / Mister Felicità

Лінь народилася раніше Мартіно. Молодий італієць воліє цілими днями валятися на дивані і міркувати про тлінність буття. Але все змінює випадок: його сестрі потрібні гроші на операцію, і Мартіно погоджується підробити в будинку успішного психолога. Під час від'їзду доктора Мартіно відповідає на один з дзвінків, і коли він дізнається про суму, що клієнти готові віддати за допомогу, він сам вирішує побути психологом. На перших порах йому щастить, і, завдяки природному чарівності і винахідливості, він заробляє перші гроші. Але потім йому попадається дійсно непростий випадок: талановита фігуристка Аріанна Крофф, після невдалого виступу, ні в яку не хоче повертатися на лід. В цей же момент повертається з свого відрядження справжній доктор. Чи зможе Мартіно викрутитися і знайти ключ, щоб зробити щасливою Аріанну?

Комедія «Містер Фелічіта» це друга спільна робота сценариста Фабіо Боніфаччи та режисера Алессандро Сьяні, раніше вони працювали над картиною «Принцеса і жебрак» (2013). Показ кінострічки стартував з успіхом у прокаті Італії та зібрав за перший тиждень 2 мільйони доларів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Алессандро Сьяні, Дієго Абатантуоно, Карла Сіньоріс, Олена Куччі
Режисер
Алессандро Сьяні
Сценарій
Фабіо Боніфаччи
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 06 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
12+