Мьобіус

Мьобіус (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мьобіус» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мёбиус / Möbius

"Мьобіус" відкриває перед глядачем вабливу атмосферу Монако. Таємний агент ФСБ Григорій Любов (Жан Дюжарден) поставлений слідкувати за діяльністю багатого та впливового Івана Ростовського (Тім Рот), якого підозрюють у крупних фінансових аферах. Аби краще розібратися у махінаціях бізнесмена, спецслужби вербують його фінансистку Еліс (Сесіль де Франс). Замість ділового співробітництва між героями розпочинається роман, який ставить під загрозу виконання важливої місії.

Фільм "Мьобіус" задуманий режисером Еріком Рошаном як романтичний інтелектуальний детектив і разом з тим кримінально-шпигунська драма. Тема перебування російської еліти у Монако хвилює як європейців, так і самих росіян, але вперше цьому приділено стільки уваги у кінематографі. Для гри у фільмі французький режисер запросив багато відомих російських акторів, однак виконання головних ролей довірив своїм землякам. Зйомки фільму проходили у Монако, Росії, Бельгії, Люксембургу, а також в Україні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція, Бельгія, Люксембург
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Жан Дюжарден, Сесіль де Франс, Тім Рот, Емілі Декьенн, Олексій Горбунов, Володимир Меньшов
Режисер
Ерік Рошан
Сценарій
Ерік Рошан
Прокат
З 11 квітня 2013
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
16 років