Не твоє тіло (16+)

Не твоє тіло (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Не твоє тіло» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Не твое тело / Moglie e marito

Головні герої – подружжя Софія (Касія Смутняк) та Андреа (П'єрфранческо Фавіно). Проживши разом 10 років вони вирішують розвестися. Але їхні плани змінює невдалий науковий експеримент. Випробування нового пристрою, що мав би зчитувати думки, іде не за планом. В результаті Софія та Андреа міняються тілами. Про розлучення доведеться забути. Тепер їм залишається лише виконувати ролі один одного: Софії доводиться зображати з себе блискучого нейрохірурга, а Андреа стає чарівною і зухвалою телеведучою, яка готова йти по головах заради досягнення поставлених цілей. Як впорається пара з перетворенням?

«Не твоє тіло» - італійський комедійний фільм режисера Сімоне Годано. Для нього, як і для сценаристів, фільм став дебютом у повнометражному кіно. Головні ролі в комедії виконали зірки італійського кіно Касія Смутняк і П'єрфранческо Фавіно, які вперше знялися разом у одній картині. З мови оригіналу назва фільму перекладається як «Чоловік та дружина».

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2017
Країна
Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Касія Смутняк, П'єрфранческо Фавіно, Марта Гастіні, Андреа Брускі, Франческа Агостіні
Режисер
Сімоне Годано
Сценарій
Кармен Р. Данза, Джулія Луіз Стайгервол
Прокат
З 05 жовтня 2017, орієнтовно по 11 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+