Мiй хлопець - псих

Мiй хлопець - псих (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мiй хлопець - псих» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой парень – псих / Silver Linings Playbook

Патрік — колишній вчитель, і вісім місцяв він провів у психлікарні. “Мій хлопець — псих!” - ось щодумає про нього його дружина, і не вона одна.

Головний герой стрічки психологічно розчавлений. Він пройшов тривалий курс лікування, але все ще не може оправитися після події, яка змінила його життя раз і назавжди. Він застав свою дружину із коханцем, накинувся на нього з кулаками, за що й потрапив до психлікарні, щоб пройти примусове лікування. Тепер, вийшовши звідти, він з'ясовує, що його життя лежить у руїнах. Він усіляко намагається повернути дружину, не зважаючи на її зрадницький вчинок. Відчайдушно старається боротись зі своїми проблемами, розпочати нове життя, але стикається із справжньою стіною нерозуміння з боку знайомих і рідних.

“Мій хлопець — псих!” - цікава комедійна драма, яка змусить глядача й усміхнутись, й задуматись над серйозними питаннями про життя та його цінності. Окремої згадки вартує акторський склад: незрівнянний Роберт Де Ніро у ролі батька Патріка, Бредлі Купер у ролі самого Патріка, який зрештою довів світові, що може грати не лише звабливих красенів.

“Мій хлопець — псих!” - неперевершений фільм з нестандартним і цікавим сюжетом, добре прописаними персонажами, неймовірною атмосферою та музичним рядом. Він змусить глядача подивитись на звичні речі з не зовсім звичного ракурсу. Це просто історія, розказана цікаво і захопливо.

Не так страшно втратити глузд, як віднайти його згодом знову. Власне про цей нелегкий процес - віднайдення себе - і розповідає ця щира, життєва, душевна стрічка. Це фільм про промені надії, яких у жодномму разі не можна прогавити. Ми повинні тішитися кожним приємним моментом наданої нам можливості. Цьому навчає нас головний герой.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Бредлі Купер, Дженніфер Лоурен, Роберт Де Ніро
Режисер
Девід О. Расселл
Сценарій
Девід О. Расселл
Прокат
З 13 грудня 2012
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14 років