Моя безумная семейка

Моя безумная семейка (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Моя безумная семейка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Моя безумная семья /

Дотепна легка комедія «Моя божевільна родина» про те, що своїх батьків не слід соромитися, навіть якщо вони ведуть себе дивно в присутності твоєї улюбленої дівчини і зводять відносини з нею до нуля. На жаль, молодий чоловік Костя (Іван Стебунов) так не вважає. З року в рік він намагається познайомити чергову претендентку на роль дружини із своїми домочадцями (Марія Шукшина, Леонід Ярмольник, Ганна Ардова, Андрій Панін) і щоразу, дівчата, після візиту до його батькам в жаху тікають від нього. Цілком можливо, що Костя поки не знайшов ту єдину і гаряче люблячу половинку, яка змогла б витримати кілька хвилин спілкування з чокнутим професором - татом Кості (Андрій Панін), який розводе в квартирі отруйних павуків. Але ж ще є дзюдоїста - мама, сестра, яка безперервно ридає, плюс дідусь-грузин, який не говорить і нічого не розуміє по-російськи.

Як би там не було, але Костя зустрічає Віку (Аглая Шиловська), і ні за що не хоче втратити її, але для цього потрібно зробити дві взаємовиключні речі - познайомити її з родичами і не допустити знайомства з батьками. Але вже є домовленість про весілля, і зустрічі в колі сім'ї не уникнути ... Інша справа, в якому колі це зробити! Адже можна на один день батьків замість уявити нареченій як своєї сім'ї групу акторів-невдах (Лариса Удовиченко, Андрій Ургант) заплативши їм невеликий гонорар, а після весілля все само собою «розсмокчеться». Який «сімейний портрет» вдалося на швидку руку «зварганити» Кості і про те, чим обернувся візит молодих людей до «батьків» дивіться у фільмі «Моя божевільна родина» вже в січні. До речі кажучи, оригінальний сценарій фільму «We are family» був написаний американськими авторами Деніелом Шером і Віктором Левіним, і потім адаптований під російські умови знаменитим сценаристом Юрієм Коротковим («Загублений у Сибіру», «Країна глухих», «Їхали два шофери», « Стиляги »).

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Іван Стєбунов, Аглая Шиловська, Леонід Ярмольнік, Марія Шукшина, Андрій Ургант, Лариса Удовиченко, Андрій Панін, Анна Ардова, Ольга Орлова, В’ячеслав Манучаров
Режисер
Ренат Давлет’яров
Сценарій
Юрій Коротков, Віктор Левін, Деніел Шер
Прокат
З 12 січня 2012
Тривалість
100 хв.