Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу (0+)

Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Молли Мун и волшебный учебник гипноза / Molly Moon and the Incredible Book of Hypnotism

Головна героїня фільму – дівчинка на ім'я Моллі Мун. Вона сирота і живе в Хардвікському притулку, де всі повинні слухатися жахливу міс Гадкінс. Якби не кращий друг Роккі, їй довелося б зовсім туго. Одного разу дівчинка випадково знаходить в бібліотеці книгу, що лежить не на своїй полиці. Це посібник по чарівному гіпнозу. Вивчивши свою знахідку, Моллі навчилася змушувати оточуючих робити те, що їй потрібно. Користуючись своїм новим вмінням, дівчинка виграє шоу талантів. Але за цей час її друга Роккі усиновили і відвезли в Америку. Щоб знову зустрітися з кращим другом, Моллі вирішує летіти в США.

Сімейний фільм «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» про дівчинку, яка заволоділа чарівним гіпнозом, знятий за мотивами однойменної дитячої книги письменниці Джорджії Бінг. Книга побачила світ у 2001 році, а через рік права на її екранізацію придбав Девід Хейман, продюсер фільмів про Гаррі Поттера. Книга перекладена на багатьох мовах світу. Всього про дівчинку Моллі Мун написано шість книг.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
фентезі
В головних ролях
Реффі Кессіді, Емілі Уотсон, Домінік Монахен
Режисер
Крістофер Н. Роулі
Сценарій
Том Баттеруорт
Прокат
З 13 липня 2017, орієнтовно по 19 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
0+