Прискорення

Прискорення (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прискорення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ускорение / Momentum

Головна героїня трилера – злодійка найвищого класу Алекс Фаррадай (Ольга Куриленко) погоджується на пропозицію свого колишнього подільника та разом з ним скоює пограбування. Дівчина збирається залишити свою ризиковану професію. Ця крадіжка має стати останньою в її кар'єрі. Проте, злочин іде не за планом, і тепер героїнею цікавляться правоохоронці. Але це не найстрашніше, що звалилося на її голову. Дівчину розшукує впливовий таємний синдикат, якому явно не до душі діяльність Алекс.

Трилер «Прискорення» створено спільно кінематографістами з ПАР і США. Зйомки картини повністю проходили в Кейптауні в Південній Африці, бюджет склав $20 млн. Режисер фільму – дебютант Стівен С. Кампанеллі. Для виконання головних ролей творці запросили зірок першої величини, Моргана Фрімана та Ольгу Куриленко. Очікується, що в 2015 році на екрани вийде три картини за участю успішної українки.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2015
Країна
ПАР, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Морган Фріман, Джеймс Пюрфой, Ольга Куриленко, Дженна Сарас, Карл Танінг, Ліза Леонард
Режисер
Стівен С. Кампанеллі
Сценарій
Адам Маркус, Дебра Салліван
Прокат
Ялта з 23.07.2015, Всі регіони з 30 липня 2015
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років