Мій ангел (16+)

Мій ангел (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мій ангел» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой ангел / Mon Ange

Батько хлопця на ім'я Ангел працював в цирку. Він показував неймовірні вистави зі зникненням людей, а одного разу зник сам, залишивши вагітну дружину Луїзу (Еліна Ловенсон). Вона народила дивного хлопчика – він був абсолютно невидимим. Але від цього не переставав бути реальним. Жінка зуміла виростити такого незвичайного сина. Сім'я жила в самотності, але Ангел зумів знайти собі друга – сліпу дівчинку Мадлен (Ханна Бодро, Майя Дорі), що живе по сусідству. Для неї звичною справою було те, що вона не бачить нікого зі своїх співрозмовників. Коли лікарі повернули вже дорослій Мадлен (Флер Жеффріє) зір, настав час заново познайомитися з кращим другом дитинства – Ангелом. Теплі почуття, які зв'язували їх довгі роки, знайдуть нове дихання.

Фільм «Мій ангел» знятий спільно кінематографістами з Франції та Бельгії. Режисуру довірили Геррі Клевену. Він же, спільно з Томасом Гюнцігом, написав сценарій до картини.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2017
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама
В головних ролях
Ханна Бодро, Флер Жеффріє, Еліна Ловенсон, Франсуа Вінчентеллі
Режисер
Гаррі Клевен
Сценарій
Гаррі Клевен, Томас Гюнціг
Прокат
З 27 липня 2017, орієнтовно по 02 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
79 хв.
Вікові обмеження
16+