Син (16+)

Син (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Син» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой сын / Mon garcon

Жульєн (Гійом Кане) звик присвячувати більше часу будуванню кар’єри, аніж сім’ї. Тож не дивно, що дружина Марі (Мелані Лоран) та маленький син забажали жити окремо. Відтоді чоловік ще більше занурився у роботу. Якось він отримує повідомлення від колишньої дружини, що їхній хлопчик зник. Разом із однокласниками він відпочивав на гірськолижному курорті, та усі діти безслідно зникли. Жульєн сам розпочинає пошуки, не уявляючи чітко що саме йому належить робити та не підозрюючи, що саме він знайде.

Драма «Син» спільного фрако-бельгійського виробництва – дітище Крістіана Каріона, номінанта на премію «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою у 2006 році. Разом із Лоре Ірманн він написав сценарій та сам зайнявся режисурою. Для виконання головних ролей запросили Гійома Кане та Мелані Лоран. Їм не дали повністю прочитати сценарій, деталі сюжету та вказівки щодо своїх ролей вони дізнавались під час знімального процесу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, трилер
В головних ролях
Гійом Кане, Мелані Лоран, Олів'єр де Бенуа, Антуан Гемел
Режисер
Крістіан Каріон
Сценарій
Крістіан Каріон, Laure Irrmann
Прокат
З 19 квітня 2018, орієнтовно по 25 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
16+