Мій король

Мій король (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мій король» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой король / Mon roi

У центрі сюжету – молода жінка Тоні (Емманюель Берко). Вона повільно відновлюється після травми коліна, заново навчаючись ходити. У реабілітаційному центрі вона може відсторонитися від щоденної метушні і поринути у важкі спогади. Протягом десяти років вона була прив'язана до свого коханця Джорджіо (Венсан Кассель), народила від нього сина. Ким він був для неї і яку роль відіграв у житті? Тільки глибока робота над собою допоможе їй позбутися згубного впливу Джорджіо.

Мелодраму «Мій король» номіновано у восьми категоріях на здобуття премії «Сезар» 2016 року. А виконавиця головної ролі Емманюель Берко виборола «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю за кращу жіночу роль. Режисером та співавтором сценарію стала француженка Майвенн Ле Беско, яка встигла знятися в 29 фільмах («Леон»,«П'ятий елемент»). Ця картина – четверта її режисерська та сценарна робота на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Венсан Кассель, Емманюель Берко, Луї Гаррель, Ізільд Ле Беско, Крістель Сейнт Луїс Огустен, Патрік Рейналь
Режисер
Майвенн Ле Беско
Сценарій
Ет'єн Комар, Майвенн Ле Беско
Прокат
З 18 лютого 2016 по 24 лютого 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
18 лютого 2016 р.
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
16+