Грошова пастка

Грошова пастка (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Грошова пастка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Финансовый монстр / Money Monster

Головний герой фільму – успішний телеведучий Лі Гейтс (Джордж Клуні). На своїх шоу він розповідає про світ фінансів. І якщо вірити рекламі, то багато глядачів нажили статки, скориставшись його порадами. Під час одного з прямих ефірів простісінько до студії проникає Кайл Бадвел (Джек О’Коннелл). Усупереч сподіванням Гейтса він прийшов не заради подяк. Бадвел бере ведучого в заручники і вимагає пояснити, чому, послухавши Гейтса, він втратив сімейний статок.

Трилер «Грошова пастка» зібрав зірок першої величини – режисер та виконавці головних ролей володарі премії «Оскар». Джоді Фостер, добре відома як актриса, останнім часом усе більше часу приділяє режисурі. Цей фільм – шоста її режисерська постановка. Для Джулії Робертс та Джорджа Клуні фільм став четвертою спільною роботою. Про проект уперше заговорили 2012 року. Зйомки розпочалися в лютому 2015-го. Дату прем'єри було заплановано на 8 квітня 2016 року, проте згодом перенесли на травень.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Джордж Клуні, Джулія Робертс, Катріна Балф, Джек О’Коннелл, Домінік Вест, Джанкарло Еспозіто
Режисер
Джоді Фостер
Сценарій
Алан Ді Фіоре, Джим Кауф, Джемі Лінден
Прокат
З 02 червня 2016 по 22 червня 2016
Прем'єрний період до
5 червня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
9 червня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
12+